Kate Fuks

Energy first. Openminded artist.
A woman listening to her own God.

V 18ti letech nakreslila svůj první komiks a nyní pracuje na novém.

Kate je absolventkou bakalářského studia v oboru Grafický design a multimédia (UHK) a také Ateliéru Komiksu a Ilustrace (Scholastika), studovala také rok v Portugalsku, kde měla i svoji první solo výstavu ve městě Viana do Castelo. Je také například jednou z tváří kampaně #urbanstory, kterou UrbanStore úspěšně započal.  

Začátkem roku 2020 se stala semifinalistkou Raw Art Wrestling (RAW) Battlu, battlu současných nejlepších ilustrátorů, které organizuje studio Drawetc.

Je známá kresbou komiksových portrétů na zakázku nebo malbou velkoplošných stěn ve veřejných prostorech. Nyní se soustředí na vlastní tvorbu. Maluje originály na plátno, které pak úspěšně prodává nebo navrhuje a vymýšlí své produkty.

_

 

At the age of 18 she released her first comic book and working on a new one. 

Kate gratuated in Graphic Design & Multimedia (UHK) and Comics & Illustration (Scholastika), won a design scholarship in Portugal and had her first solo show in Viana do Castelo. She's a part of #urbanstory fashion campaign created by UrbanStore based in Prague.

At the begining of 2020 she became a semifinalist of the Raw Art Wrestling competition, battle of best illustrators organised by the famous studio Drawetc.

She's famous for drawing comics portraits and painting murals. 

 

Kate Fuks is here to make you feel bold & unique. To help you be seen.